Upgrade Status (4.3.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: Error
my: အမှား

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
