Upgrade Status (4.3.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Update
ka: განახლება

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: Error
ka: შეცდომა

en: Check manually
ka: ხელით შემოწმება

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Line
ka: ხაზი
