Upgrade Status (4.3.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: read more
ml: കൂടുതല്‍ വായിക്കൂ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Up to date
ml: നവീനമാണ്

en: Ignore
ml: തിരസ്കരിക്കുക
