Upgrade Status (4.3.4) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Update
be: Абнавіць

en: read more
be: чытаць далей

en: Error
be: Памылка

en: Check manually
be: Праверыць уручную

en: Up to date
be: Актуальны

en: File name
be: Імя файла

en: N/A
be: Не даступна

en: Line
be: Радок

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Not applicable
be: Не датычыцца
