Upgrade Status (4.3.4) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Project
ku: پرۆژە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: read more
ku: درێژە

en: Error
ku: هەڵە

en: Check manually
ku: خۆت بیپشکنە

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: N/A
ku: نییە

en: Line
ku: هێڵ

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
