Upgrade Status (4.3.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: read more
ug: داۋامى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Error message
ug: خاتالىق
