Upgrade Status (4.3.5) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Check manually
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་ལྟ་བཤེར་བྱེད་པ

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: About
bo: གསལ་བཤད
