Upgrade Status (4.3.6) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Update
nn: Oppdater

en: read more
nn: les meir

en: Error
nn: Feil

en: Up to date
nn: Oppdatert
