Upgrade Status (4.3.6) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Update
sl: Posodobitev

en: read more
sl: preberi več

en: Error
sl: Napaka

en: Check manually
sl: Ročno preveri

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: N/A
sl: N/D

en: Line
sl: Vrstica

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
