Upgrade Status (4.3.7) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Update
mr: अपडेट

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: Error
mr: तृटी

en: Line
mr: रेषा

en: Ignore
mr: दुर्लक्ष करा
