Upgrade Status (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་
