Upgrade Status (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Administration
nl: Beheer

en: Export
nl: Exporteren

en: Error
nl: Fout

en: Up to date
nl: Actueel

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Line
nl: Lijn

en: @count error | @count errors
nl[0]: @count fout
nl[1]: @count fouten

en: Scanning projects...
nl: Projecten scannen...

en: No custom projects found.
nl: Geen aangepaste projecten gevonden.

en: Custom modules and themes
nl: Maatwerk modules en thema's

en: No contributed projects found.
nl: Geen bijgedragen projecten gevonden.

en: Contributed modules and themes
nl: Uitbreidingsmodules en -thema's

en: Available update
nl: Beschikbare update
