Upgrade Status (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Export
am: ላክ

en: Error
am: ስህተት

en: Up to date
am: ዘመናዊ
