Upgrade Status (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Administration
bg: Администриране

en: Export
bg: Експорт

en: Error
bg: Грешка

en: Up to date
bg: Обновено
