Upgrade Status (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: Project
bs: Projekt

en: Export
bs: Izvezi

en: Error
bs: Greška
