Upgrade Status (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Up to date
ml: നവീനമാണ്
