Upgrade Status (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Administration
eo: Administrado

en: Export
eo: Eksportu

en: Error
eo: Eraro

en: Up to date
eo: Ĝisdata
