Upgrade Status (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Export
mr: निर्यात

en: Error
mr: तृटी

en: Line
mr: रेषा
