Upgrade Status (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Line
ne: रेखा
