Upgrade Status (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Export
nn: Eksporter

en: Error
nn: Feil

en: Up to date
nn: Oppdatert
