Upgrade Status (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Export
ps: بهرول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي
