Upgrade Status (8.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Error
si: දෝෂය
