Upgrade Status (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Export
sq: Eksporto

en: Error
sq: Gabim

en: Up to date
sq: Përditësuar
