Upgrade Status (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Error
te: సమస్య

en: N/A
te: వర్తించదు
