Upgrade Status (8.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Export
th: ส่งออก

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Up to date
th: รุ่นล่าสุด

en: N/A
th: ไม่มี
