Upgrade Status (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: error
bg: грешка

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Modules
bg: Модули

en: Check manually
bg: Провери ръчно

en: warning
bg: предупреждение

en: Themes
bg: Теми

en: ok
bg: ок

en: Project not secure
bg: Проекта не е защитен

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
bg: Този проект беше оценен като незащитен от Drupal отдела по сигурността и не е разрешен за сваляне. Моменталното деактивиране на всички елементи от този проект е силно препоръчително.

en: No available releases found
bg: Няма намерени версии

en: Invalid info
bg: Невалидна информация

en: Recommended version:
bg: Препоръчителна версия:

en: Security update:
bg: Актуализация на сигурността:

en: Latest version:
bg: Последна версия:

en: Development version:
bg: Версия за разработчици.

en: Also available:
bg: Също налични:

en: Drupal core
bg: Drupal ядро

en: Last checked: @time ago
bg: Последно проверен: преди @time

en: Last checked: never
bg: Последно проверен: никога

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Disabled themes
bg: Деактивирани теми
