Upgrade Status (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: error
ne: त्रुटि

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: warning
ne: चेतावनी

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Invalid info
ne: अवैध जानकारी

en: Drupal core
ne: ड्रूपल मूल

en: Disabled themes
ne: अक्षम थीम

en: Failed to get available update data.
ne: उपलब्ध अपडेट डेटा प्राप्त गर्न असफल
