Upgrade Status (8.x-3.5) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Project
ta: திட்டம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Error
ta: பிழை

en: Check manually
ta: கைமுறையால் சரிபார்

en: Up to date
ta: நிகழ்நாள் வரை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: N/A
ta: இல்

en: Line
ta: வரி

en: Ignore
ta: தவிர்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Not applicable
ta: பொருத்தமற்றது
