Upgrade Status (8.x-3.7) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: Administration
es: Administración

en: Project
es: Proyecto

en: Update
es: Actualizar

en: Check manually
es: Comprobar manualmente

en: Up to date
es: Actualizado

en: Custom
es: Personalizado

en: File name
es: Nombre de archivo

en: N/A
es: N/D

en: Line
es: Línea

en: Ignore
es: Ignorar

en: Installed
es: Instalado

en: Unavailable
es: No disponible

en: Scan
es: Escanear

en: Not applicable
es: No aplicable

en: Export as HTML
es: Exportar como HTML

en: Unchecked
es: Desmarcado

en: Uninstalled
es: Desinstalado
