Upgrade tool (2.0.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
