Upgrade tool (2.0.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: The configuration was imported successfully.
cs: Konfigurace byla úspěšně importována.

en: Completed @current step of @total.
cs: Dokončen krok @current z @total.

en: Importing configuration
cs: Importuji konfiguraci

en: Starting configuration import.
cs: Zahajuji import konfigurace
