Upgrade tool (2.0.1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: The configuration was imported successfully.
be: Налады паспяхова імпартаваныя.

en: Importing configuration
be: Налады імпартуюцца

en: Starting configuration import.
be: Пачынаецца імпарт налад.

en: Configuration import has encountered an error.
be: Памылка ў імпарту налад.
