Upgrade tool (2.0.1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: The configuration was imported successfully.
hu: A konfiguráció sikeresen importálva lett.

en: Completed @current step of @total.
hu: @total lépésből @current lépés kész.

en: The configuration was imported with errors.
hu: A konfiguráció importálása közben hiba történt.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
hu: A beállítás nem importálható, mert a következő okok miatt nem sikerült érvényesíteni:

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: There are no changes to import.
hu: Nincsenek importálható változások.

en: Another request may be importing configuration already.
hu: Egy másik kérés már importálhatta a konfigurációt.

en: Importing configuration
hu: Konfiguráció importálása

en: Starting configuration import.
hu: Konfiguráció importálás indítása.

en: Configuration import has encountered an error.
hu: A konfiguráció importálása hibába ütközött.

en: The configuration import failed for the following reasons:
hu: A konfiguráció importálása nem sikerült a következő okok miatt:
