Upgrade tool (2.0.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
