Upgrade tool (2.0.1) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Revert
uk: Відновити

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: Diff
uk: Різниця

en: Changed
uk: Змінено

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: Return
uk: Повернення

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: Delete all revisions
uk: Видалення всіх редакцій

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: The configuration was imported successfully.
uk: Конфігурація успішно імпортована.

en: Completed @current step of @total.
uk: Завершено етап @current з @total.

en: The configuration was imported with errors.
uk: Конфігурація була імпортована з помилками.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
uk: Конфігурацію неможливо імпортувати через помилки перевірки з наступних причин:

en: @date by @username
uk: @date від @username

en: @langname revisions for %title
uk: Редакції @langname для матеріалу %title

en: There are no changes to import.
uk: Зміни, які потребують імпорту, відсутні.

en: Another request may be importing configuration already.
uk: Інший запит можливо вже виконує імпортування конфігурації.

en: Importing configuration
uk: Імпортування конфігурації

en: Starting configuration import.
uk: Початок імпорту конфігурації.

en: Configuration import has encountered an error.
uk: Імпорт конфігурації спричинив помилку.

en: The configuration import failed for the following reasons:
uk: Імпорт конфігурації завершився невдачею з наступних причин:
