Upgrade tool (3.0.0) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Diff
ca: Diferència

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Return
ca: Retorna

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: The configuration was imported successfully.
ca: La configuració s'ha importat correctament.

en: Completed @current step of @total.
ca: S'ha completat el pas @current de @total.

en: The configuration was imported with errors.
ca: La configuració s'ha importat amb errors.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
ca: No es pot importar la configuració perquè ha fallat la validació per les següents raons:

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: There are no changes to import.
ca: No hi ha canvis per a importar.

en: Importing configuration
ca: Important la configuració

en: Starting configuration import.
ca: Iniciant la importació de la configuració.

en: Configuration import has encountered an error.
ca: S'ha trobat un error al importar la configuració.

en: The configuration import failed for the following reasons:
ca: La importació de configuració ha fallat pels següents motius:
