Upgrade tool (3.0.0) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Current Revision
fi: Nykyinen versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: The configuration was imported successfully.
fi: Asetustiedosto onnistuneesti tuotu.

en: Completed @current step of @total.
fi: Suoritettu @current / @total.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username

en: Importing configuration
fi: Tuodaan asetuksia

en: Starting configuration import.
fi: Aloitetaan asetusten tuonti.

en: Configuration import has encountered an error.
fi: Asetusten tuonnissa tapahtui virhe.
