Upgrade tool (3.0.1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Diff
kn: ಡಿಫ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Return
kn: ಹಿಂದಿರುಗು
