Upgrade tool (3.0.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Completed @current step of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: @date by @username
lt: @username - @date
