Upgrade tool (3.0.2) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: The configuration was imported successfully.
pl: Import konfiguracji zakończony sukcesem.

en: Completed @current step of @total.
pl: Ukończono krok @current z @total.

en: The configuration was imported with errors.
pl: Import konfiguracji zakończony z błędami.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
pl: Konfiguracja nie może zostać zaimportowana ponieważ nie spełnienia kryteriów poprawności z następujących powodów:

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: There are no changes to import.
pl: Brak nowych zapisów, które można zaimportować.

en: Another request may be importing configuration already.
pl: Konfiguracja może być już importowana w efekcie obsługi innego zgłoszenia.

en: Importing configuration
pl: Import konfiguracji

en: Starting configuration import.
pl: Uruchamianie importu konfiguracji.

en: Configuration import has encountered an error.
pl: Wystąpił błąd w trakcie importu konfiguracji.

en: The configuration import failed for the following reasons:
pl: Import konfiguracji nie powiódł się z następujących powodów:
