Upgrade tool (3.0.5) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
