Upgrade tool (3.0.5) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Diff
sv: Skillnad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Delete all revisions
sv: Radera alla versioner

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: The configuration was imported successfully.
sv: Konfigurationen importerades utan problem.

en: Completed @current step of @total.
sv: Slutfört steg @current av @total.

en: The configuration was imported with errors.
sv: Konfigurationen importerades, men med fel.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
sv: Konfigurationen kan inte importeras eftersom valideringen misslyckades av följande anledningar:

en: @date by @username
sv: @date av @username

en: There are no changes to import.
sv: Det finns inga ändringar att importera.

en: Another request may be importing configuration already.
sv: Det kan redan finnas en annan förfrågan som importerar konfiguration.

en: Importing configuration
sv: Importerar konfiguration

en: Starting configuration import.
sv: Påbörjar konfigurationsimport.

en: Configuration import has encountered an error.
sv: Konfigurationsimporten har stött på ett fel.

en: The configuration import failed for the following reasons:
sv: Import av konfiguration misslyckades av följande anledningar:
