Upgrade tool (3.0.6) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: The configuration was imported successfully.
el: Η ρύθμιση εισήχθη με επιτυχία.

en: Completed @current step of @total.
el: Ολοκληρώθηκε @current βήμα από @total.

en: The configuration was imported with errors.
el: Η ρύθμιση εισήχθη με λάθη.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
el: Η ρύθμιση δεν μπορεί να εισαχθεί καθώς  η επαλήθευση απέτυχε για τους παρακάτω λόγους:

en: Importing configuration
el: Εισαγωγή διαμόρφωσης

en: Starting configuration import.
el: Έναρξη εισαγωγής διαμόρφωσης

en: Configuration import has encountered an error.
el: Η εισαγωγή διαμόρφωσης αντιμετώπισε ένα σφάλμα.
