Upgrade tool (3.0.6) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed @current step of @total.
eu: @total-(e)tik @current pauso osatu dira.

en: Importing configuration
eu: Konfigurazioa inportatzen
