Upgrade tool (3.0.6) - en to no translation catalogue (36 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Submit
no: Send

en: Operations
no: Handlinger

en: Edit
no: Rediger

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Lagre

en: Views
no: Visninger

en: View
no: Vis

en: Created
no: Opprettet

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Diff
no: Forskjell

en: Changed
no: Endret

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: Delete all revisions
no: Slett alle revisjoner

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
no: Det oppsto en feil under behandling av %error_operation med argumenter: @arguments

en: The configuration was imported successfully.
no: Oppsettet ble importert uten problemer.

en: Completed @current step of @total.
no: Fullførte @current av @total.

en: The configuration was imported with errors.
no: Konfigurasjonen ble importert med feil.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
no: Konfigurasjonen kan ikke importeres fordi den ikke validerer grunnet følgende:

en: @date by @username
no: @date av @username

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: There are no changes to import.
no: Det er ingen endringer å importere.

en: Another request may be importing configuration already.
no: En annen forespørsel holder kanskje på å importere konfigurasjonen allerede.

en: Importing configuration
no: Importer konfigurasjon

en: Starting configuration import.
no: Starter konfigurasjonsimport.

en: Configuration import has encountered an error.
no: Det har oppstått en feil under import av konfigurasjon.

en: The configuration import failed for the following reasons:
no: Konfigurasjonsimporten mislyktes på grunn av følgende:
