Upload Node pictures (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: custom
hu: egyéni

en: File extension
hu: Fájlkiterjesztés

en: Image field
hu: Képmező
