Upload Node pictures (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Upload
nl: Uploaden

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Instructions
nl: Instructies

en: custom
nl: aangepast

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld
