Upload Node pictures (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: custom
sv: anpassad

en: File extension
sv: Filändelse

en: Image field
sv: Bildfält
