UpTime Widget (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Refresh interval
da: Opdateringsinterval

en: Scale
da: Skalér

en: API key
da: API-nøgle

en: Decimal separator
da: Decimaladskiller

en: Every cron run
da: Hver cron-kørsel

en: Decimal point
da: Decimaltegn

en: Uptime
da: Oppetid

en: @interval ago
da: @interval siden
