UpTime Widget (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Decimal separator
et: Komakohtade eraldaja.

en: Decimal point
et: punkt
